• Wpisów: 17
  • Średnio co: 102 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 13:52
  • Licznik odwiedzin: 3 756 / 1850 dni
 
riwen
 
Czyli "króciutka" biografia...
Imię- Riv(Riven)Grage
Urodzony- 1996 r. w Dallas, wychował się w Nowym Jorku. W wieku 12 lat przeprowadził się do Londynu.
Zachowanie i charakter- Riv to typ młodego buntownika, już nieraz jego rodzina i znajomi mieli przez niego problemy.
Jest samotny choć stara się to ukrywać.
Romantyk, zamknięty ze swoimi marzeniami i problemami w sobie.
Lubi się angażować we wszystko co robi,zazwyczaj jest uparty i wszystko musi iść po jego myśli.
Nie lubi poznawać nowych osób,dla niego większość ludzi jest fałszywa.Jeśli ktoś chce się z nim zaprzyjaznić musi zdobyć jego zaufanie.
Jest bardzo opiekuńczy i troskliwy choć z pozoru tego nie widać.Ma bujane nastroje: czasem jest wesoły a za jakiś czas chodzi wściekły lub smutny. Zawsze stara się brać winę na siebie, nawet jeśli wina stoi po innej stronie. Robi różne dziwne, czasem szalone rzeczy.Jest odważny oddałby życie za "swojego przyjaciela" Lubi nowe doświadczenia i stara się jak najlepiej poznać świat.
Zainteresowania i zdolności- Riv uwielbia śpiewać choć nikomu tego nie ujawnia. Pisze wiersze i piosenki,głównie o swoim życiu.W wierszach stara się zawierać uczucia które w danym czasie miał w sercu.
Jego teksty to z pozoru tajemnica ma do nich specjalny zeszyt.
Potrafi gotować i piec. Kocha zwierzęta.
Ma specyficzne zdolności które ukrywa przed bliskimi: potrafi dobrze walczyć.
Jego silną, nadprzyrodzoną zdolnością jest telekineza: moc która nadal rośnie i jest coraz trudniejsza do opanowania, dzięki czemu może wyrządzić spore krzywdy.
Historia(z życia)-Zło i cała sfera otaczająca to co tym mianem jest nazwane stara się odebrać Rivenowi moc, po wielu staraniach , młodemu walecznemu chłopakowi zawsze udawało się uniknąć albo uciec z miejsca zdradzieckiej i przenikliwej  pułapki która była wytworem złej sfery.
Gdy nastała wątpliwa wiara w to że po wielu staraniach trudne jest odebranie zdolności chłopakowi, Zbójnicy starają się przeciągnąć go na złe strony.
Riv ma za sobą jedną osobistą sprzeczkę ze starciem przyzwolenia jego duszy na sfery potęgi złego "Boga", udało mu się uciec przypadkiem, gdy ukradkiem wydostał się z ciasnego pomieszczenia dzięki swoim zdolnością, co spowodowało jeszcze większe zainteresowanie jego osobą.
Chłopak w swoim życiu przeżył jedno poważne i bardzo znaczące dla niego rozstanie: gdy rok temu zginą w jego obronie przyjaciel, z którym był strasznie zżyty. Jego strata zabolała go bardzo, czuje się za to winny...

Jeszcze oczywiście czeka go zmiana z mojej strony: wig i pewnie make up też, ale jak na razie skupię się troszkę na szyciu;)
I mam w planach mroczną sesyjkę, szkoda że tak mało czasu:/
Pozdrawiam:)

DSC00210.jpg2.jpg


DSC00216.jpg2.jpg


DSC00212.jpg22.jpg

Nie możesz dodać komentarza.